audits / stratēģija / zīmola izstrāde / logotips / korporatīvais standarts / grafiskais dizains / interjers / apgaismojums / navigācija / aprīkojums / merčendaizings / ārtelpa / iepakojums / koncepcijas adaptācija / digitālie risinājumi / realizācija

APPETIT
kulinārijas un konditorejas veikals
2012 - 2013

Raibajā sabiedriskās ēdināšanas piedāvājumā dominē neko neizsakošas preču zīmes, nevis zīmoli ar stāstu. Sacenšoties par cenu pusdienu komplektam, zūd garšu, servisa un attieksmes īpašības. Trūkst personiskuma - vietas, kur ir garšīgs ēdiens un noskaņa, ka viss ir gatavots un pielāgots apmeklētājam.

Appetit ir kulinārijas un konditorejas veikals ar izsmalcinātu un pieejamu ēdienu. Garšu pasaule ar modernu un mājīgu interjeru, ar pārskatāmu preču izvietojumu. Glīts iepakojums, etiķetes, trauki, personāla apģērbs – rūpīgi pārdomāti un Appetit raksturīgi zīmola elementi. Apkalpošana – redzams ēdiena gatavošanas process, veikala saimnieka ieteikumi, personīga attieksme, aicinājums atnākt rīt... Tas viss palīdz radīt apmeklētāju iemīļotu vietu. Appetit.